Showing all 4 results

W Cintapunto projektujemy i produkujemy opaski silikonowe każdego rodzaju. U nas zamówisz gumowe bransoletki z Twoim logo wytłoczonym lub drukowanym nawet w 48 godzin.


Ponieważ nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, tylko producentem zlokalizowanym w Polsce, zapewniamy naprawdę ekspresową realizację zamówień. Dotyczy to zarówno produktów z magazynu, jak i tych robionych na zamówienie.
W naszym asortymencie - silikonowe bransoletki z kółkiem na klucze, opaski silikonowe na rękę z wytłoczonym logo bądź nadrukiem. Dla zamawiających bransoletki z silikonu w indywidualnym kształcie i kolorze przygotowujemy projekt przyszłej opaski gratis! Wystarczy, ze wybierzesz kolor z palety Pantone i prześlesz nam e-mailem pożądany tekst lub obraz. Dla zamawiających bransoletki z silikonu w jednym z domyślnych kolorów nadruk tekstu lub loga w raz z projektem także robimy bezpłatnie.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA OPASEK SILIKONOWYCH

Nowym trendem na rynku opasek silikonowych jest stosowanie ich w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa placówek oświatowych. Stanowią one wtedy element identyfikacji wizualnej oraz ograniczają wstęp np. do szkoły osobom niepowołanym. Na opasce może znajdować się nazwa szkoły, jak i (w przypadku najmłodszych) kontakt do opiekuna. Opaski świetnie sprawdzają się również podczas organizacji dzieci w grupach podczas wycieczek szkolnych czy zawodów sportowych.

Opaski silikonowe od dawna sprawdzają się również jako „niezniszczalny” nośnik reklamowy. Ma atrakcyjny wygląd, jest miły w dotyku i podoba się użytkownikom - ludzie chętnie go noszą, przechowują jako pamiątkę, dają w prezencie, czy kolekcjonują.